Новое решение от компании Sophos — Intercept X for Server

Сегодня мы предлагаем Вашему вниманию продукт «следующего поколения» от компании Sophos, который благодаря технологии глубокого обучения обеспечивает постоянную эволюцию защиты серверов от кибер-угроз и разного рода атак — Intercept X for Server.

Информация взята с официального сайта компании Sophos, партнерами которой является компания MO Group. Посмотреть оригинал статьи можно по ссылке. (укр.)

Потужний, серверно-орієнтований захист

Intercept X for Server надає своїм користувачам захист критичних даних незалежно від того, де ці дані знаходяться — на фізичних та віртуальних серверах або у хмарі. Це рішення використовує комплексний підхід до захисту даних, який включає в себе такі заходи захисту:

Глибока пізнавальна нейронна мережа

Постійно оновлювана модель штучного інтелекту, яка шукає підозрілі атрибути потенційно шкідливого коду;

Захист від експлуатації вразливостей

Захист від експлуатації вразливостей браузера, плагіну або вразливостей, основаних на Java, навіть якщо Ваш сервер не повністю оновлений;

Аналіз причин

Виявляє хто, що, коли, де і як була виконана атака, що дає змогу постійно вдосконалювати рівень безпеки;

CryptoGuard і WipeGuard

Автоматично виявляє та припиняє небажані спроби шифрування, а також MBR атаки, що руйнують систему;

Анти-хакерські можливості

В режимі реального часу запобігає широкомасштабним методам хакерського втручання, таким як збирання облікових даних, обхід заходів безпеки та кодування;

Блокування серверу

Знижує рівень атаки шляхом забезпечення можливості запускати та налаштовувати на сервері лише відомі та довірчі виконувані програми.

Огляд Intercept X for Server

Intercept X for Server використовує найсучасніший захист, включаючи глибоке виявлення шкідливих програм, профілактику вразливих місць та технології, призначені для зупинки «програм-вимагачів» та завантаження записів. Створені спеціально для Intercept X for Server, функції Server Lockdown та Cloud Workload Discovery забезпечують збереження конфігурацій серверів не залежно від того, де вони знаходиться.

Зупинення експлуатації вразливостей та стійких атак в режимі реального часу

Експлуатаційні атаки в середовищах сервера можуть бути руйнівими і часто їх не можна виявити за допомогою традиційних технологій захисту серверів. Intercept X for Server призначено для того, щоб зупинити навіть найбільш наполегливих хакерів від експлуатації вразливостей засобами, які спрямовані на збирання облікових даних, залишаючись при цьому прихованими, або тими, що розроблені для переміщення через мережу між системами та додатками.

CryptoGuard зупиняє шкідливе програмне забезпечення

CryptoGuard захищає сервери, зупиняючи шифрування даних і відновлюючи будь-які зміни до попередньо відомих безпечних станів. З Root Cause Analysis виявлення та виправлення загрози є простим для розуміння та допомагає скоротити час реакції на інцидент експоненціально.

Виявляйте та забезпечуйте захист і сумісність AWS та Azure Workloads

Збільшуйте видимість робочих навантажень сервера, що працюють в Amazon AWS або Microsoft Azure, та дотримуйтесь послідовної політики безпеки в локальних та хмарних середовищах.

Відео з офіційного сайту компанії Sophos

Синхронізована безпека

Синхронізована безпека є найкращою серед аналогів системою безпеки. Вона поєднує в собі інтуїтивно зрозумілу платформу безпеки з продуктами, що мають безліч нагород, які активно працюють разом, щоб блокувати додаткові загрози та надати вам унікальний захист.

  • Інтеграція в реальному часі інформації між серверами, кінцевими точками та брандмауерами
  • Захист кінцевих користувачів від доступу до потенційно скомпрометованих серверів та обладнаних програм
  • Створення простих, зрозумілих статистичних даних та автоматичних рішень щодо синхронізованих продуктів

Блокування сервера одним кліком

Отримайте потужні зміни та контролюйте управлінські можливості шляхом віднесення програм до «білого списку» та недопущення несанкціонованої конфігурації сервера.

  • Білий список надійних програм за допомогою одного кліку та блокування незатверджених змін у сервері
  • Автоматичне додавання винятків для загальних серверних додатків, щоб зберегти час встановлення адміністраторів та допомогти зменшити помилкові позитиви
  • Автоматичне керування довіреними постачальниками та оновлення їх у білому списку

Просмотреть другие доступные решения компании Sophos Вы можете на официальном сайте Sophos, или, для удобства, на нашем сайте, посвященном решениям от компании Sophos.

Заказывайте консультацию или тестирование любого решения от компании Sophos за считанные минуты:

Заказать решение

Пишите нам, и мы проконсультируем Вас, проведем у Вас пилотный проект, предоставим Вам информацию про цены и сроки выполнения работ и защитим Вашу информацию!

Получить дополнительную информацию по поводу решений компании Вы можете также за номером +380 96 407 76 46 и +380 63 939 48 13 или по электронной почте sales@mogroup.com.ua

Данный материал подготовленный специалистами компании MO Group на базе зарубежной прессы.

Об авторе: admin

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.