Splunk: безопасность, соответствие требованиям и мошенничество

Современным предприятиям нужны решения для защиты больших данных, которые способны адаптироваться к современным угрозам и меняющимся бизнес-требованиям. Простого мониторинга традиционных событий безопасности уже недостаточно. Специалистам по безопасности требуется более широкий взгляд на новые источники данных, которые образуются в ИТ-инфраструктуре, бизнес-подразделениях и облачных средах.(укр.)

Безпека на основі аналізу

Постійний моніторинг безпеки та відповідність вимогам, швидке реагування на інциденти і можливість виявити та усунути відомі та невідомі загрози забезпечує готовність користувачів до зовнішніх атак, дій внутрішніх зловмисників і шахрайських операцій, які призводять до досить великих витрат.

Рішення Splunk для забезпечення безпеки допомагають організаціям оперативно виявляти, усувати і запобігати загрозам, надаючи цінний контекст і візуальну інформацію для швидкого прийняття найоптимальніших рішень. Splunk забезпечує безпеку на основі аналізу.

Splunk Enterprise Security

Splunk Enterprise Security — це провідна платформа аналітики безпеки для будь-яких сценаріїв управління інформаційною безпекою та подіями (Security Information and Event Management, SIEM). Користувач отримує готові панелі моніторингу, кореляції, створення звітів, а також має змогу переглянути усі робочі процеси для реагування на інциденти і отримує детальну візуалізацію для підвищення ефективності та економічності служб безпеки. Детальніше про Splunk Enterprise Security Ви можете дізнатися за посиланням (укр.).

Завдання забезпечення безпеки

Виявлення складних загроз

Відстеження всіх етапів атаки, визначення зв’язків з будь-яких полів у всіх доступних даних протягом будь-якого періоду.

Внутрішні загрози

Splunk служить для виявлення зловмисних дій співробітників та інших внутрішніх загроз до того, як станеться крадіжка конфіденційних даних, їх пошкодження або зловживання ними.

Відповідність вимогам

Підвищення рівня автоматизації дозволяє вести постійний моніторинг відповідності нормативно-правовим вимогам.

Шахрайство і крадіжка

Пошук і аналіз даних в реальному часі або історичних даних для дослідження і виявлення шахрайства, крадіжок і зловживань.

User Behavior Analytics

Виявлення кібератак і внутрішніх загроз за допомогою рішення, яке використовує засоби отримання і аналізу даних, а також машинне навчання.

Програма Adaptive Response

Програма Adaptive Response, яка є ініціативою компанії Splunk, об’єднує провідних постачальників засобів безпеки з метою поліпшення стратегій захисту кіберпростору.

Додатки та надбудови

Для збільшення переваг своїх клієнтів, компанія Splunk та її партнери створили вже понад 600 надбудов і додатків, які забезпечують рішення для введення даних, створення звітів, виведення панелі моніторингу, кореляції даних і допоміжні засоби для широкого застосування. Ці додатки і надбудови забезпечують прозорість таких функціональних технологій як запобігання вторгнень, аналіз корисного навантаження, контроль доступу, управління посвідченнями, аналіз загроз, обмін повідомленнями, захист кінцевих точок і реагування на загрози. Головне призначення цих додатків та надбудов — прискорення та спрощення роботи з багатьма провідними рішеннями в сфері безпеки. Вонии розширюють можливості платформи безпеки Splunk та значно полегшують роботу користувачів. Додатки для управління спеціалізованими технологіями, які дають доступ до широкого спектру інструментів візуалізації, аналітики, корпоративної інтеграції, аналізу загроз і шкідливих програм, відстеження операцій в мережі і кінцевих точках, перевірки автентичності та багато інших програм і налаштувань Ви можете знайти в бібліотеці рішень Splunkbase.


Заказывайте консультацию или тестирование любого решения от компании Splunk за считанные минуты:

Заказать решение

Пишите нам, и мы проконсультируем Вас, проведем у Вас пилотный проект, предоставим Вам информацию про цены и сроки выполнения работ и защитим Вашу информацию!

Получить дополнительную информацию по поводу решений компании Вы можете также за номером +380 96 407 76 46 и +380 63 939 48 13 или по электронной почте sales@mogroup.com.ua

Данный материал подготовленный специалистами компании MO Group на базе зарубежной прессы.

Об авторе: admin

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.