Прекращение поддержки мобильных приложений Splunk

Компания Splunk сейчас расширяет свои инвестиции в новую мобильную стратегию, которая включает в себя новые решения и интуитивно понятный интерфейс.

Результатом этого является то, что компания больше не будет поддерживать Splunk Add-on для мобильного доступа и Splunk Mobile App, которые будут действовать до 13 августа 2018 года. Несмотря на это, решение будут продолжать работать для уже существующих пользователей. (укр.)

І що далі? – Нові рішення

Команда Splunk працює над новими мобільними рішеннями, та акцентують свою увагу на значне покращення деяких ключових функцій у поточних додатках. Крім того, компанія працює над спрощенням доступу до даних Splunk, використовуючи різні форм-фактори та технології.

Нові додатки будуть запущені незабаром.

Що можна очікувати від нових рішень?

Звичайно, що покращення функціональності, порівняно з минулими додатками. Наразі ми не маємо офіційної інформації про можливі удосконалення рішень від Splunk, але можемо припустити, що гіршими вони точно не стануть.

Для чого взагалі створюються мобільні додатки Splink?

Мобільний додаток Splunk дозволяє отримувати доступ до важливих аналітичних даних в будь-який час і з будь-якого місця, а також відстежувати стан справ і операційну продуктивність навіть в дорозі. Потужні функції для забезпечення безпеки і управління мобільним пристроєм гарантують захист ваших даних.

Операційна аналітика – в будь-який час і в будь-якому місці

Мобільний додаток Splunk повинен забезпечувати ефективні інструменти для перегляду, аналізу оперативних даних і обміну ними в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою мобільних пристроїв на базі Apple iOS або Android. Спеціалізовані сповіщення та подання дозволяють менеджерам відстежувати всі ключові індикатори продуктивності і допомагають адміністраторам контролювати роботу будь-де.

Мобільні додатки Splunk дозволяють:
  • Отримувати ділові та операційні сповіщення в реальному часі і на основі них приймати рішення.
  • З легкістю переглядати інформаційні панелі і аналізувати звіти.
  • Робити позначки до даних про продуктивність і надсилати їх колегам.
  • Забезпечити захист корпоративних даних з допомогою засобів управління мобільними пристроями.

І все це можливо виконати в будь-який час, варто мати при собі лише мобільний пристрій!


Присоединяйтесь к нашему сообществу в социальных сетях, чтобы не пропустить релиз новых решений от Splunk!

Так же Вы можете заказать консультацию или тестирование любого решения от компании Splunk за считанные минуты:

Заказать решение

Пишите нам, и мы проконсультируем Вас, проведем у Вас пилотный проект, предоставим Вам информацию про цены и сроки выполнения работ и защитим Вашу информацию!

Получить дополнительную информацию по поводу решений компании Вы можете также за номером +380 96 407 76 46 и +380 63 939 48 13 или по электронной почте sales@mogroup.com.ua

Данный материал подготовленный специалистами компании MO Group на базе зарубежной прессы.

Об авторе: admin

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.